Го сруши интернетот: Сања облече проѕирен фустан без градник!

Loading...

Иако неодамна се породи, водителката на Ѕвездите на Гранд, Сања Кужет ја доведе линијата до совршенство, па веќе носи фустани  од кои на посилниот пол им застанува здивот.Во последната снимена емисија, таа избра најпровокативен модел во кој сме можеле да ја видиме досега. Имено горниот дел е провиден, па јасно се гледа дека под него не носи градник.
Во последната снимена емисија, таа избра најпровокативен модел во кој сме можеле да ја видиме досега. Имено горниот дел е провиден, па јасно се гле

loading...