ГРАДИ НА ТАЦНА за добро утро: На балерина ѝ испаднале градите во една утринска емисија!

Борејќи се со краткото фустанче, Ана Марија во еден момент ја загубила битката, па горниот дел се лизнал и ѝ ги открил градите.Ана Марија Жујовиќ во моментов се наоѓа во центарот на огромен скандал, бидејќи нејзиниот сопруг Влада Станојевиќ ја претепал, а некогаш била позната само како балерина на која ѝ испаднале градите во утринската програма на РТС.
Со оглед на тоа дека ова видео има преку милион ипол прегледи на Јутјуб, ова изгледа била најгледаната утринска програма во Србија.
Влада и Ана: ДОСТА НИ СЕ ЛАГИ, ова е вистината за претепувањето

УДРИ ПОСИЛНО… БРУКА И СРАМОТА: Влада Станојевиќ на Фејсбук го поддржуваат многу мажи и жени!
Во утринската програма на РТС, која се емитуваше секој ден од шест до девет часот, на балерината ѝ се случи мала незгода – градите излегоа од тесното фустанче.
Погледнете како изгледаше сето тоа:
Ана Марија Жујовиќ во моментов се наоѓа во центарот на огромен скандал, бидејќи нејзиниот сопруг Влада Станојевиќ ја претепал, а некогаш била позна

Пронајдете не на следниве мрежи: