Гром усмрти човек

Трагедија се случи во Босна и Херцеговина поточно во Требиње откако гром погоди маж и го усмрти на лице место. М.С. (36) трагично почина ова утро откако го погоди гром во босанското место Требиње. 
Несреќата се случила утрово во 10 часот, а засега не е познато како громот го погодил овој трагично загинат маж. 
Полицијата врши увид на местото на несреќата. М.С. (36) трагично почина ова утро откако го погоди гром во босанското место Требиње. 
Несреќата се случила утрово во 10 часот, а засе

Пронајдете не на следниве мрежи: