Гулапчиња:Емина и Мустафа, заљубени како од првиот ден!

Loading...

Атрактивната пејачка покрај својот густ распоред со ангажмани, успеала да најде време за вечера со својот сакан сопруг.Пејачката Емина Јаховиќ на својот инстаграм профил постирала фотографија со нејзиниот сопруг Мустафа, велеќи за нивната љубов која се повеќе сјае со брилијантност.
Емина, која е моментално во судиите од најгледаното шоу „X-Factor“, и покрај презафатениот распоред таа успеала да најде време за својот сопруг, да вечераат заедно и така ја овековечила со фотографија оваа нивна љубов.
 Пејачката Емина Јаховиќ на својот инстаграм профил постирала фотографија со нејзиниот сопруг Мустафа, велеќи за нивната љубов која се повеќе сјае с

loading...
Loading...