ХАОС ПРЕД ПЕКАРА: Масовна тепачка за бурек!

Loading...

Девет млади лица во Бања Лука ноќеска направиле вистински хаос, тепајќи се за бурек. Тепачката настанала помеѓу две групи момчиња кои чекале ред пред пекара.Во еден момент се степале, а полицијата дошла и привела едно лице кое било утврдено дека е во алкохолизирана состојба.
Останатите учесници во тепачката биле повикани на информативен разговор.
Неколку момчиња се полесно повредени, а на заминување со автомобилот бутнале и еден сообраќаен знак.Во еден момент се степале, а полицијата дошла и привела едно лице кое било утврдено дека е во алкохолизирана состојба.
Останатите учесници

loading...