ХОРОР: Си ја задавил сопругата со која има три деца

Хорор ја потресе Босна!33-годишен Босанец си ја задавил сопругата, од засега непознати причини.  Двајцата живееле во Австрија и како што велат сите нивни пријатели и соседи, биле сосема нормално и среќно семејство. Истрагата покажала дека жената била задавена, а засега не се знае дали хоророт се случувал пред очите на нивните три малолетни дечиња- пишува српски Курир. 
– Дефинитивно се работи за убиство. Жената била задавена, но засега не се познати мотивите, велат од полицијата. Наводно, сопругот повикал брза помош откако го напрвил грозоморното дело, но потоа сам и се предал на полицијата.
Од друга страна, соседите на семејството велат дека секогаш биле смирени и расположени и дека во домот владеела хармонија. Немаат идеја зошто сопругот го извршил убиството.
Телото на жената го пронашла нејзината мајка која е скршена од болка.33-годишен Босанец си ја задавил сопругата, од засега непознати причини.  Двајцата живееле во Австрија и како што велат сите нивни пријатели и

Пронајдете не на следниве мрежи: