ХОРОР во Тексас: Девојче се заглавило во машина за перење алишта!

5- годишно девојче од градот Пасадена, Калифорнија, неколку минути се наоѓало во вклучена машина за перење алишта, при што се здобило со тешки телесни повреди. Сепак, докторите веруваат дека ќе се опорави. Во средата, во болница во Тексас итно е примено 5- годишно девојче со тешки телесни повреди. Полицијата сеуште не знае како девојчето дошло до машината.
„Случаен минувач низ стаклото на пералната видел како нешто се движи во една од машините за перење, но мислел дека станува всушност збор за облека бидејќи барабанот се движел со голема брзина“ – изјави портпаролот на локалната полиција, Венс Мичел.  Во средата, во болница во Тексас итно е примено 5- годишно девојче со тешки телесни повреди. Полицијата сеуште не знае како девојчето дошло до маши

Пронајдете не на следниве мрежи: