И НАПРАВИЛЕ ХАОС ОД ЖИВОТОТ: Гниди, ова што се обидовте да ми го направите многу ќе ве чини!

Loading...

Младата пејачка Катарина Грујиќ до сега во неколку наврати имала проблемисо лажни профили на социјалната мрежа Фејсбук, а сега нејзините непријатели се обиделе да го изгаснат и нејзиниот личен профил.Но, Грујиќ е тврд орев, па успеала да дознае кој и „работи зад грб“.
„Глувци не успеавте да ме тргнете од Фејсбук. Дознавме кој се обидел да ме тргне и кој ми прави проблеми, па сега тој ќе има работа со надлежните органи. Со погрешна личност се спречкавте, ќе ве чини многу ова! Им се извинувам на моите драги фанови што ме немаше два дена на Фб, но сеа се е средено, гнидите изгубија! Ве сака и бакнува вашата Каќа“, напишала пеачката на својот профил на Фејсбук.Но, Грујиќ е тврд орев, па успеала да дознае кој и „работи зад грб“.
„Глувци не успеавте да ме тргнете од Фејсбук. Дознав

loading...
Loading...