Ибрахимовќ „ненамерно“ го погоди голманот

Познатиот Ибрахимовиќ не е популарен само по својот талент, туку и по својата ароганција и глупости.
Неговата последна жртва беше голманот на Фарските Острови, кој беше „ненамерно“ удрен во судиското продолжение.
Погледнете го видеото. Познатиот Ибрахимовиќ не е популарен само по својот талент, туку и по својата ароганција и глупости.

Пронајдете не на следниве мрежи: