Имале секс до прозорец, паднале и починале

Понесени од страста, пар од Кина малку се занел во љубовните игри па се одлучиле поради топлото време да имаат секс до прозорец.
Но, за несреќа, кинескиот пар загинал на многу необичен и бизарен начин – со пад од прозорецот на кој воделе љубов.
Кинеските медиуми пренесуваат дека парот се одлучил да си ги задоволи страстите до прозорецот поради горештините, но не испланирал дека страста толку ќе ги обземе што ќе го скршат прозорецот и ќе паднат на бетон од голема висина.
И момчето и девојката починале при самиот пад.
Брзата помош која дошла на местото на несреќата не можела да направи ништо освен да ја констатира смртта.Понесени од страста, пар од Кина малку се занел во љубовните игри па се одлучиле поради топлото време да имаат секс до

Пронајдете не на следниве мрежи: