Излегле на бината а жирито запрепастено врескало: „Што правите, дали сте нормални?“

Britain’s Got Talent е едно од најголемите и најпопуларните реалити шоуа во светот. Замислете тогаш како е да се импресионира жирито на едно вакво шоу?Многу повеќе од импресионирање направиле ова момче и девојче со изведбата која сите ги оставила без здив.
Како поминал овој настап не може да се опише со зборови, најдобро е самите да погледнете…

 
Многу повеќе од импресионирање направиле ова момче и девојче со изведбата која сите ги оставила без здив.
Како поминал овој настап не може

Пронајдете не на следниве мрежи: