Излетал со „опел зафира“ од патот и загинал на лице место

Денеска околу 18.30 часот Р.Д. од Куманово загина во сообраќајна незгода која се случила на патот Велес-Градско.Според полицијата тој возел автомобил „опел зафира“.
Кај селото Ногаевци од засега непознати причини возилото излетало од патот, при што на местото на незгодата починал возачот.Според полицијата тој возел автомобил „опел зафира“.
Кај селото Ногаевци од засега непознати причини возилото излетало од патот

Пронајдете не на следниве мрежи: