Ја претепал поранешната девојка зошто одбила да има односи со него

Loading...

Дваесет и петгодишна скопјанка била физички нападната од нејзиното поранешно момче поради тоа што не сакала да има сексуален однос со него.  Таа во полиција пријавила дека во средата околу 18 часот и 30 минути  во село Волково додека седела во возило со нејзиното поранешно момче И.А. била нападната од него со тупаници во главата, телото, грбот и рацете по што почнал да ја допира по телото.  
Причина за нападот, според девојката, е тоа што не сакала да има сексуален однос со него бидејќи ја прекинале врската пред две недели.
Се работи на целосно расчистување на случајот. Таа во полиција пријавила дека во средата околу 18 часот и 30 минути  во село Волково додека седела во возило со нејзиното поранешно момче И.А

loading...
Loading...