Јелена Розга ги изненади своите фанови: Го покажа своето…

Loading...

Уживајте во неделата, ве сакам, напишала Јелена  покрај фотографијата.Пејачката Јелена Розга ги изненади своите обожаватели со фотографија од своето бујно деколте.
Иако досега ги форсираше само своите долги нозе, поранешната балерина и  членка на групата Магазин, Јелена Розга, се пофалила на фановите на ФБ.
„Уживајте во неделата, ве сакам“, пишува покрај провокативната фотографијата. Фановите имаа само пофални зборови за оваа секси фотка која има скоро 20.000 лајкови.
Пејачката Јелена Розга ги изненади своите обожаватели со фотографија од своето бујно деколте.
Иако досега ги форсираше само своите долги но

loading...
Loading...