Кардашијан: Третото дете ќе и го роди сурогат мајка

Ким Кардашијан има две деца и две породување позади себе. Сепак, како што пренесуваат светските медиуми, трета бременост на американската ѕвезда не е опција затоа што би можело да наштети на нејзиното здравје. Поради проблемите во првите две бремености, Ким Кардашијан планира третото дете да и го роди сурогат мајка.Ким Кардашијан има проблем со постелката, па третата бременост би можела да биде проблематична за неа и нејзиното здравје. Затоа таа планира третото дете да и го роди сурогат мајка.
Нејзиниот сопруг се сложил со таа идеја, а договорот за нивниот избор на мајка е во припрема.
Како што пренесуваат светските медиуми, сурогат мајката ќе има строги правила на однесување. Нема да смее да пие, да пуши, исхраната ќе и биде избалансирана, нема да смее да има сексуални односи, да ја фарба косата, да оди во сауна, да јаде суши и ќе има право на само еден пијалок со кофеин дневно.
-Сурогат мајката ќе добие 120.000 долари за бременоста, а ако бидат близнаци износот ќе биде зголемен, кажа неименуван извор близок до парот.
 Ким Кардашијан има проблем со постелката, па третата бременост би можела да биде проблематична за неа и нејзиното здравје. Затоа таа планира третот

Пронајдете не на следниве мрежи: