Карлеуша ја ископира Џенифер Лопез

Познато е дека Јелена Карлеуша преку социјалните мрежи знае да се пофали дека светските ѕвезди и го копираат стајлингот. Но овој пат случајот со кој кого копира е сосема поинаков.Провокативните стајлинзи се заштитниот знак на Јелена без кој воопшто не се појавува пред камерите, посебно кога знае дека ќе ја следи будното око на целиот регион. За почетокот на новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“ судијката Јелена облече црн фустан со шлицови се до струкот, од кој ги истакна бујните бутини, модел кој неодамна во својот видео запис за песната „Ni tu ni Yo“ го испромовира Џенифер Лопез и ги остави мажите без здив, а на жените им даде нова модна инспирација на која дефинитивно загризала и ЈК.

Провокативните стајлинзи се заштитниот знак на Јелена без кој воопшто не се појавува пред камерите, посебно кога знае дека ќе ја следи буднот

Пронајдете не на следниве мрежи: