Карлеуша посамоуверена него било кога: Многу подобро изгледам сега него на 26

Loading...

Jeлена Карлеуша неодамна имаше настап во Сплит, каде ја воодушеви публиката со својот секси изглед.Во кусото интервју за една телевизија таа се отвори за својот карактер.
Мајка ми ми вели: „Ти, Јелена, не си дама. Псуеш, се караш, викаш..“, а јас и велам: „Јас никогаш не кажав дека сум дама“. Не постои дама во шоу бизнисот. Штом си во шоу бизнисот по самата логика на работите не можеш да бидеш дама.

Сметам дека изгледам подобро сега отколку на 26 години, а дефинитивно подобро отколку на 16. Како што минуваат години се повеќе сфаќам дека моето време допрва доаѓа, изјави таа.Во кусото интервју за една телевизија таа се отвори за својот карактер.
Мајка ми ми вели: „Ти, Јелена, не си дама. Псуеш, се караш, в

loading...
Loading...