Карлеуша и понатака тврди дека фотките се фотомонтажа! Не сме баш уверени (фото)

Loading...

Карлеуша и понатака тврди дека фотките се фотомонтажа! Не сме баш уверени. Врањеш во својот последен статус кој го упати отворено на медиумите го нарече ЦРВ. По се изгледа таа не очекуваше дека вака ќе се разврзат работите и дека нејзините голи фотографии, некои и од време кога мастурбирала и му ги праќала на босанскиот фудбалер, ќе завршат во медиумите и на насловните страници. 
Повеќе за КАРЛЕУША ПРОЧИТАЈТЕ СЕГА!!

Следете не на Фејсбук. Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!! За 5Г контроверзата ПРОЧИТАЈТЕТУКА.
loading...