Ознака: карлеуша

Инстаграм Сцена

Ново секси издание на Карлеуша на Инстаграм

Ново секси издание на Карлеуша на Инстаграм Во издание кое потсеќа на „Лудиот Макс“ во постапокалиптичен свет, Карлеуша ги почести фановите со сет од фотографии кои изнудуваат воздишки. View this […]

Сцена

Карлеуша го пријавила сопругот во полиција за семејно насилство

Карлеуша го пријавила сопругот во полиција за семејно насилство Јелена Карлеуша пријавила во полиција дека ја претепал нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, објави српски курир. Полицијата во моментов е во домот […]

Сцена

На сцената Карлеуша доминираше, но социјалните мрежи се запалија: Дали навистина и ја украла идејата на Селена Гомез?

Јелена Карлеуша полна со самодоверба се врати на сцената, но имаше и такви кои забележаа дека се баш и не е како што таа сака се претстави – во полн […]

Сцена

Фатена жива, ова го снимивме на екранот на нејзиниот мобилен

Јелена Карлеуша на снимање на емисија пристигна во длабоки скапоцени чизми со знак на долар и облечена во зелен фустан. Пејачката со сериозен израз на лицето и темни очила излезе […]

Сцена

Во прашање се многу пари: Еве колку Карлеуша зема за настап

Јелена Карлеуша е една од најпопуларните пејачки на овие простори, на која дефинитивно никој не може да остане рамнодушен. Во склад со тоа, таа и одлично заработува. Цената на нејзиниот […]

Сцена

И Зорица Брунцлик против Карлеуша, ти знаеш се освен да пееш!

Јелена Карлуша бурно изреагирала на една такмичарка од “Ѕвездите на Гранд“ кога слушнала дека ќе пее песна од Зорица Брунцлик. Очигледно тоа не и се допаднало. Зорица многу се навредила, […]

Сцена

Новата фотка на Врањеш предизвика хаос по аферата со Карлеуша

По скандалот со Јелена Карлеуша Огњен Врањеш е префлен во резервниот тим на “Андерлехт“, а фотографијата која ја објави на својот Инстаграм профил предизвика бројни коментари. Врањеш позираше во сако […]

Сцена

Заради се што се случи Карлеуша донесе шокантна одлука

Заради медиумскиот линч Јелена Карлеуша донесе шокантна одлука. На нејзиниот Инстаграм профил се појави нова објава. – Сите наводни изјави во медиумите од страна на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ или […]

Сцена

Што знаеш ти, никој не знае: На Врањеш баш му е гајле што Карлеуша минува низ пекол, продолжи да ја провоцира со оваа снимка!

Огњен Врањеш со новата снимка успеа да ја испровоцира јавноста. Имено, тој објави снимка како вежба во теретана и слуша песна која има интересен текст. Додека Карлеуша се труди да […]