Ознака: карлеуша

Сцена

Новата фотка на Врањеш предизвика хаос по аферата со Карлеуша

По скандалот со Јелена Карлеуша Огњен Врањеш е префлен во резервниот тим на “Андерлехт“, а фотографијата која ја објави на својот Инстаграм профил предизвика бројни коментари. Врањеш позираше во сако […]

Сцена

Заради се што се случи Карлеуша донесе шокантна одлука

Заради медиумскиот линч Јелена Карлеуша донесе шокантна одлука. На нејзиниот Инстаграм профил се појави нова објава. – Сите наводни изјави во медиумите од страна на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ или […]

Сцена

Што знаеш ти, никој не знае: На Врањеш баш му е гајле што Карлеуша минува низ пекол, продолжи да ја провоцира со оваа снимка!

Огњен Врањеш со новата снимка успеа да ја испровоцира јавноста. Имено, тој објави снимка како вежба во теретана и слуша песна која има интересен текст. Додека Карлеуша се труди да […]

Сцена

Има милиони и може да си дозволи се, но Карлеуша сама го прави ова

Јелена со наследничките Атина и Ника отиде да пазари. Иако има милиони, таа сама пазарува и го троши времето со своите две ќеркички, односно нема телохранители… Или се добро сокриени […]

Сцена

Врањеш од Карлеуша барал да не направи само една работа, не го послушала

Откако пукна скандалот Јелена го нарекла Врањеш фан и психопат кој ја прогонува. Тоа е причината која го испровоцира фудбалерот да извади се на виделина. – Јелена и Огњен многу […]