Ознака: карлеуша

Сцена

Огњен Врањеш: Не сакам веќе да бидам дел од оваа приказна, доста ми е од се!

Пикантериите кои секојдневно го тресат Балканот, но и со нетрпение се очекуваат откако се дозна за врската на Огњен Врањеш и Јелена Карлеуша, се уште не стивнуваат. По долгото молчење, […]

Сцена

Карлеуша спиела и со телохранителот

По објавените експлицитни фотографии од српската пејачка Јелена Карлеуша, во јавноста се шират и озборувања за нејзиниот претходен скандал додека била во брак со Бојан Кариќ, пишуваат српските медиуми. Станува […]

Сцена

Скандалите продолжуваат! Карлеуша и Врањеш истовремено стигнуваат во Белград!

Дали средбата ќе ги разреши сите проблеми или ќе предизвика тотален хаос, останува да видиме?! Огњен Врањеш во недела во попладневните часови ќе допатува во Србија заради работен состанок, а […]

Сцена

Во хаосот се вклучи и Марија Шерифовиќ: Видете што и порача на Карлеуша…Но и на Врањеш!

Сите сфатија? По спорните фотографии кои ги преплавија социјалните мрежи, а на кои наводно е Јелена Карлеуша, цела Србија, но и естрадата се раздрмани. Од друга страна, војната која во […]

Сцена

Со една фотографија Душко Тошиќ им ги затвори устите на злобниците

Медиумите вчера пишуваа дека Душко Тошиќ ќе побара развод од Јелена карлеуша по секс-скандалот и голите фотографии. Сепак, славниот фудбалер со една фотографија на Инстаграм им ги затвори устите на […]

Сцена

Како Карлеуша ја напаѓаше Дара Бубамара кога излегоа нејзините голи фотографии

Секс-скандалот со експлицитни фотографии и преписки помеѓу српската пејачка Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, се уште е главна тема во медиумите од соседството, а српските медиуми се присетуваат како […]

Сцена Фото

Северина е мало дете за Карлеуша, се за аферата на деценијата тука

Она што требаше да го држи вниманието некој ден, и да донесе нешто малку внимание стана афера на деценијата. Бидејќи не било местенка нити е случајно. Излезе на виделина се. […]

Сцена Фото

Се докажа на твитер дека Карлеуша е на видеата кои што ги негираше

Некој педантно пребарал се и споредил. Карлеуша негираше дека на фотографиите и видеата е таа и дека се работи се фотошоп. Но се чини дека е фатена во лага. Погледнете […]

Сцена

Карлеуша и понатака тврди дека фотките се фотомонтажа! Не сме баш уверени (фото)

Карлеуша и понатака тврди дека фотките се фотомонтажа! Не сме баш уверени. Врањеш во својот последен статус кој го упати отворено на медиумите го нарече ЦРВ. По се изгледа таа […]

Сцена

Врањеш ја лежел Карлеуша повеќе од две години?

Според она што беше објавено како статус од негова страна работата не била воошто наивна туку имало сериозна афера позади нив двајца. Еве го статусот во целост: „Почитувани претставници на […]