Ознака: карлеуша

Сцена

Огњен Врањеш: Не сакам веќе да бидам дел од оваа приказна, доста ми е од се!

Пикантериите кои секојдневно го тресат Балканот, но и со нетрпение се очекуваат откако се дозна за врската на Огњен Врањеш и Јелена Карлеуша, се уште не стивнуваат. По долгото молчење, […]

Сцена

Карлеуша спиела и со телохранителот

По објавените експлицитни фотографии од српската пејачка Јелена Карлеуша, во јавноста се шират и озборувања за нејзиниот претходен скандал додека била во брак со Бојан Кариќ, пишуваат српските медиуми. Станува […]

Сцена

Скандалите продолжуваат! Карлеуша и Врањеш истовремено стигнуваат во Белград!

Дали средбата ќе ги разреши сите проблеми или ќе предизвика тотален хаос, останува да видиме?! Огњен Врањеш во недела во попладневните часови ќе допатува во Србија заради работен состанок, а […]

Сцена

Во хаосот се вклучи и Марија Шерифовиќ: Видете што и порача на Карлеуша…Но и на Врањеш!

Сите сфатија? По спорните фотографии кои ги преплавија социјалните мрежи, а на кои наводно е Јелена Карлеуша, цела Србија, но и естрадата се раздрмани. Од друга страна, војната која во […]

Сцена

Со една фотографија Душко Тошиќ им ги затвори устите на злобниците

Медиумите вчера пишуваа дека Душко Тошиќ ќе побара развод од Јелена карлеуша по секс-скандалот и голите фотографии. Сепак, славниот фудбалер со една фотографија на Инстаграм им ги затвори устите на […]