Ким ја објави првата фотографија од ќерката Чикаго

Loading...

Ким Кардашијан (37) и официјално на социјалните мрежи го претстави третото дете, ќерката Чикаго, која е родена на 15 јануари.-Бебе Чикаго, напиша кратко Ким во опис на фотографијата.
Малата Чи, како што ја викаат членовите на семејството, е мирно бебе, а веќе ужива во луксузот на богатството на познатите родители.
Како што пишуваат странските медиуми само во нејзината  детска соба се наоѓаат украси вредни 75.000 долари.
-Бебе Чикаго, напиша кратко Ким во опис на фотографијата.
Малата Чи, како што ја викаат членовите на семејството, е мирно бебе, а веќе ужив

loading...
Loading...