Ким Кардашијан: „Не сакам уште едно дете, си го сакам своето тело назад!“

Loading...

Откако пред два месеци ја добија ќерката Норт, Канје сака Ким Кардашиан повторно да остане бремена.Изгледа дека улогата на родител и тоа како му годи на раперот Канје Вест. Тој веќе размислува за уште едно дете, но се чини дека неговата избраничка не размислува исто.
Откако пред два месеци ја добија ќерката Норт, Канје сака Ким Кардашиан повторно да остане бремена.
Што вели извор близок на парот, прочитајте на ТЗМ.МКИзгледа дека улогата на родител и тоа како му годи на раперот Канје Вест. Тој веќе 

loading...
Loading...