Ким Кардашијан откри нова тајна за себе

Loading...

Фамозната Ким Кардашијан не престанува да ја изненадува светската јавност.Ким откако се породи исчезна, за по неполни три месеци да се врати и да ја шокира светската јавност со својата појава.
Таа по својата бременост ослабна 15 килограми и дефинитивно стана многу позаводлива и поубава од претходно.
Ким повторно се врати во центарот на вниманието, а овој пат таа пред светската јавност откри нова тајна за себе. Многумина ја прашуваа која е нејзината тајна за ваквиот неверојатен изглед по бременоста, за која сите бевме сведоци дека ја направи да изгледа буквално како кит.

Таа реши да ја открие оваа тајна пред сите оние кои сакаат да знаат како Ким се врати во вакво необично издание и како изгуби 15 килограми за неполни 3 месеци.
Ким откри дека премногу се потпрела на Аткиновата диета која и помогнала денес да изгледа неверојатно заводливо и секси. Оваа диета се содржи со јадење на повеќе протеини, здрави масти и витамини. Предност се дава на авокадото, овошјата со помалку шеќери и пред се течностите, каде што водата е во преден план.
„Сакав да ослабнам и пред се да бидам здрава и мислам дека ја најдов префектната диета за мене“, изјави Ким Кардашијан откривајќи ја новата тајна за себе и својот изглед.Ким откако се породи исчезна, за по неполни три месеци да се врати и да ја шокира светската јавност со својата појава.
Таа по својата бреме

loading...
Loading...