Ким:„Доле“ изгледам уште подобро после породувањето!

Loading...

Ким Кардашијан на свој начин им раскажа на фановите во новите емисија на реалното Кардашијан шоу, за тоа како се одвиваше нејзината бременост и животот после тоа.Првото нешто што го направила Ким по напуштањето на болницата, разгледа долу дали е се во ред со нејзината вагина и одлучила дека изгледа подобро од пред породувањето. Оваа информација како и други детали за раѓањето и мајчинството таа возбудено раскажува во реалното шоу „Keep Ap with Kardasijans“, кое беше снимено само неколку дена откако Ким се породи.
Ким се опоравила неверојатно брзо. „Само сакам да излезам во јавност и да бидам гола. Да покажам дека сум сеуште секси“, изјавила Ким, и дека коментарите пред породувањето дека личела на кит или крава, тешко и паднале.

Исто така таа ни откри дека одлично се снаоѓа во мајчинската улога и како има време доволно за се.
„Буквално само гледаме филмови, се одмараме. Толку многу има што да се прави. На пример размислувам за работите кои сакам да ги направам за Деш“, кажува Ким.
Да нагласиме, Кање не дозволува нивната ќерка да се појавува во медиумите, каде што Ким прифаќа иако не би сакала да е така.
Првото нешто што го направила Ким по напуштањето на болницата, разгледа долу дали е се во ред со нејзината вагина и одлучила дека изгледа подобро о

loading...
Loading...