Комбе излета од патот кај Плетвар

Loading...

Комбе утринава излетало од патот кај Плетвар.Од полицијата информираат дека кај нив сообраќајната несреќа е пријавена утринава околу 7:25 часот.
Според пријавата, на патот Градско-Прилеп кај селото Радобил излетало комбе со странски регистерски ознаки, но повредени лица нема, а сообраќајот се одвива нормално.
ФОТО: Ѕид на сообраќајниот срамОд полицијата информираат дека кај нив сообраќајната несреќа е пријавена утринава околу 7:25 часот.
Според пријавата, на патот Градско-Прил

loading...