Конзумирајте ја оваа смеса и за три недели салото на стомакот ќе го снема

Loading...

Тргнете го салото од стомакот кој е една од најкритичните зони со три намирници од кујната кои се многу корисни и здрави.Ренот има доста витамини и е многу корисен, има калциум, магнезиум, го чисти организмот и подобрува метаболизмот. 
Ви требаат само 125 грама рен, 3 лимони и 3 супени лажици мед, а постапката е следна:
Во блендер ставете го ренот, лимонот исчистете го од семки и додајте го со медот. Држете ја смесата добро затворена во фрижидер, а земајте една лажица на ден со оброк.
Три недели јадете по една лажица и салото на стомакот ќе го снема.Ренот има доста витамини и е многу корисен, има калциум, магнезиум, го чисти организмот и подобрува метаболизмот. 
Ви требаат само 125

loading...