КРВНИЧКИ ГО ПРЕТЕПАЛА ДВЕГОДИШНИОТ СИН: Го снимила чинот и видеото му го пратила на сопругот затоа што…

Руската полиција истражува случај на злоставување откако на интернет се појави видео на кое се гледа како жена по име Татјана, го удира двегодишниот син за да го казни сопругот што ја напуштил.Видеото е снимено во семејна куќа во градот Ростов, по што е пратено до таткото на детето.
Локалните меидуми пишуваат дека Татјана била бесна кога нејзиниот сопруг си заминал и ѝ најавил дека ќе бара развод.
„Го уценуваше сопругот со видеото, а го прати и на неговата сестра“ – изјавил неименуван извор.
Докторите наведуваат дека детето се здобило со модрици, но дека нема да има трајни последици. Неговото семејство изјави дека повеќе се загрижени за неговото ментално здравје.
Имено, по претепувањето Саша станал срамежлив и одбива да разговара со возрасни лица. Неговите баба и дедо се борат за старателство врз него.Видеото е снимено во семејна куќа во градот Ростов, по што е пратено до таткото на детето.
Локалните меидуми пишуваат дека Татјана била бес

Пронајдете не на следниве мрежи: