Леброн има личен ди-џеј!!!

И тоа е можно, можеби најдобриот кошаркар во моментов во НБА лигата, Леброн Џејмс, има свој личен ди-џеј во својата соба, а зарем би претставувало проблем да тоа го направи?!Кошаркарот на Мајами, Леброн Џејмс објави видео снимка каде јасно се гледа дека во својата хотелска соба довел ди-џеј за да му пушта музика.
Видеото можете да го погледнете ТУКА.Кошаркарот на Мајами, Леброн Џејмс објави видео снимка каде јасно се гледа дека во својата хотелска соба довел ди-џеј

Пронајдете не на следниве мрежи: