ЛЕГЕНДА: Погледнете како девојчето му одржа ЛЕКЦИЈА на татко ѝ, поради Ким Кардашијан

Видеото на Јутуб го прикачил нејзиниот татко, а малото девојче воопшто не е задоволно со неговиот избор, па одлучи да му отчита една лекција.Непознато девојче стана вистински хит на Јутјуб, откако татко ѝ ја снимил како му одржува лекција бидејќи рече дека му се допаѓа старлетата Ким Кардашијан.
Видеото на Јутуб го прикачил нејзиниот татко, а малото девојче воопшто не е задоволно со неговиот избор, па одлучи да му отчита една лекција.
„Не се согласувам со тебе, бидејќи јас да сум маж никогаш не би ја одбрала Ким Кардашијан. Главна причина поради која таа е позната се пластичните операции, а и понатаму не ми е јасно, зошто на секое снимање не носи долна облека. Зошто е позната поради тоа? Зошто воопшто го живееш животот на оваа планета ако главна цел ти е да ги покажуваш своите делови од телото на светот, тоа би требало да биде лично“, рече помеѓу останатото ова девојче.
Малата е ЗАКОН, мора да го погледнете видеото:

Непознато девојче стана вистински хит на Јутјуб, откако татко ѝ ја снимил како му одржува лекција бидејќи рече дека му се допаѓа старлетата Ким Кар

Пронајдете не на следниве мрежи: