Љубоморна мисица дознала дека не победила, нејзината бесна реакција стана хит на интернет

Една од девојките  на изборот за Мис на Колумбија не можела да ја сокрие својата љубомора кон победничката, па нејзината  бесна реакција го насмеа целиот свет.Ванеса Родригез  и  лаура Гонзалез Оспина ја чекале одлуката, а се чини  дека Ванеса веќе  себе си  си  ја предвидела победата  кога  реагирала на вака чуден начин.
Кога  водителката  го прочитала името на нејзината соперничка, на нејзиното  лице  се беше јасно:Ванеса Родригез  и  лаура Гонзалез Оспина ја чекале одлуката, а се чини  дека Ванеса веќе  себе си  си  ја предвидела

Пронајдете не на следниве мрежи: