Љубовен неделен хороскоп 15.09-21.09.2014

Loading...

Љубовен неделен хороскоп 15.09-21.09.2014ОвенОвните оваа недела ќе бидат окупирани со љубовните случувања па некои би можеле да започнат и нова љубовна врска. Оние кои се во врска ќе го имаат главниот збор, но партнерот нема да биде многу попустлив.
БикБиковите оваа недела нема да имаат толку бавен емотивен однос. Оние кои се во врска ќе имаат чувство дека животот им е рутина. Слободните ќе имаат многу нови шанси.
БлизнациБлизнаците оваа недела може да чувствуваат напнатост во врската и можни се многу кавги. Сепак ќе има многу шанси да се смират страстите и се да заврши со разговор. Слободните ќе имаат одличен период и ќе запознаат некого.

 
РакРаковите оваа недела нема да бидат толерантни кон партнерот, додека слободните ќе имаат многу поволни ситуации на љубовен план па нова врска е на повидок.
ЛавЛавовите оваа недела влегуваат во емотивно поволен период и така слободните ќе може да се заљубат, а бројот и на нови љубовни врски ќе се зголеми. Оние кои се во врска ќе имаат возбудлив однос со многу повеќе страсти.
ДевицаДевиците оваа недела ќе имаат интересни случувања на љубовен план. Слободните припадници би можеле да се заљубат и да започнат нова врска. Оние кои се во врска ќе внесат страст во врската.

 
ВагаВагите оваа недела може да очекуваат позитивни промени на љубовен план, а емотивниот однос ќе биде попозитивен. Врските кои биле во криза конечно ќе заздрават.
СкорпијаОваа недела Скорпиите може да здивнат конечно ќе се намалат тензиите. Сепак постои можност да има мали провокации. Слободните ќе се заљубат.
СтрелецЗа стрелците оваа недела ќе биде поволна па на повидок е нова љубовна врска. Оние кои се во врска ќе внесат повеќе забава.

 
ЈарецЈарците оваа недела повеќе ќе се трудат за партнерот. Па ќе мора да се навикнат и да се согласат на компромис. Слободните ги очекува значајно познанство.
ВодолијаВодолиите оваа недела ќе посакаат во својата љубовна врска да внесат повеќе забава и возбуда, додека слободните ќе се дружат и ќе излегуваат, па не е исклучено и да запознаат некоја личност која ќе им се допадне.
РибиРибите оваа недела може да покажат особен интерес за дружење па ќе запознаат личност која целосно ќе ги освои. Оние кои се во врска ќе чувствуваат зголемена нервоза.ОвенОвните оваа недела ќе бидат окупирани со љубовните случувања па некои би можеле да започнат и нова љубовна врска. Оние к

loading...
Loading...