Љубовен неделен хороскоп за 09.09.2013-15.09.2013

Loading...

Вашиот љубовен неделен хороскоп!Овен
Во понеделник и вторник посветете им се на работите кои ги сакате, а кои не го вклучуваат присуството на партнерот. Во среда ќе бидете многу сентиментални. Постои можност да не бидете разбрани од околината што дополнително ќе ве вознемири. Во петок и сабота ќе размислувате за иднината на вашата врска.
Бик
Се однесувате многу таинстевно во врска со вашиот љубовен живот, а тоа ги вознемирува сите околу вас. На вас никогаш не ви е досадно- многу луѓе сакаат да ве освојат. Ќе имате искрен разговор уште во среда. Во четврток ќе барате решение на еден ваш пробелем.
Близнаци
Оваа недела ќе размислувате за иднината на вашата сегашна врска. Подготвени сте на големи промени, а не знаете како тоа да и го соопштите на саканата личност. Решението ќе се појави кога најмалку се надевате. Во петок е можна кавга со некој од семејството.
Повеќе на ТЗМ.МКОвен
Во понеделник и вторник посветете им се на работите кои ги сакате, а кои не го вклучуваат присуството на партнерот. В

loading...
Loading...