Лола Астанова – и глас и стас!!

Loading...

Ова е мошне интересна личност од социјалните мрежи, која за разлика од „трендсетерките“ нема само ботокс и изобличено лице, туку има талент. Таа тоа внимателно и интелигентно го спакувала во продукт кој е мошне привлечен.

Има и глас и стас, погледајте, послушајте.

Лола Астанова со љубовната тема од Синема Парадисо…

Love Theme from Cinema Paradiso ♥️#pianist #vday #piano #valentines #passione #romantic #soundtrackTema de amor de Cinema Paradisoизвор: https://www.instagram.com/p/B8jQZUyAXa9/

Gepostet von Puls24.mk am Mittwoch, 19. Februar 2020

Следете не на Фејсбук. Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!! За 5Г контроверзата ПРОЧИТАЈТЕТУКА.
loading...