Сцена

Сцена

Нема шминка, ниту фризура, а најмалку фотошоп- кога ќе ја видите Карлеуша во ова издание пред суд нема да ја препознаете

Српската пејачка Јелена Карлеуша денеска се појави на суд, а сите она што го зборуваат е дека пејачката никој никогаш не ја видел во вакво издание. Пејачката освен истакнувањето на […]

Сцена

ФУДБАЛЕРИТЕ МИ СЕ СМЕАТ ВО ЛИЦЕ: Учесничката на Задруга правеше оргии, МОМЧЕТО ЈА ФАТИ НА ДЕЛО!

После порно скандалот, пристигнува признанието на поранешното момче! По скандалот со порно фотографии на кои се прикажани фудбалерот Лазар Јеремиќ и учесничката на реалното шоу Задруга Анѓела Миленковиќ, следува „уште […]

Инстаграм Сцена

Хајди Клум целосно гола на својот Инстаграм профил

Хајди Клум целосно гола на својот Инстаграм профил Таа е позната и како голем љубител на кучиња. Па во својата провокативна фотографија го додаде и своето куче. Интимните делови сепак […]

Сцена

Сека Алексиќ започнува нов бизнис- го батали пеењето и замина таму каде се вртат големи пари

Српската пејачка Сека Алексиќ на својот Инстаграм профил сподели видео со кое фановите буквално ги остави без зборови. Таа во последниот период им посветува многу време на своите две деца […]

Сцена

Беше една од најпопуларни пејачки во Македонија, потоа ја батали музиката- еве како изгледа и што работи Верица Пандиловска

Беше една од најзгодните и најпопуларни пејачки во минатото, а потоа одлучи да се повлече целосно од јавноста и да заборави на музиката. Речиси нема човек што не ја памети […]

Сцена

Кој вели дека Цеца стално седи дома за време на коронавирусот: Еве каде е фатена пејачката среде ноќ

Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ со последната видео снимка буквално ги запали фановите на својот Инстаграм профил. Имено Цеца одела како на модна писта на видеото кое го објави на […]

Сцена

Таа е ќерка на познатиот Доктор Оз: Дафни се венчала со Србин, преминала во православни, а името на синот ќе ве изненади

Американската водителка Дафни Оз, ќерка на популарниот Доктор Оз, се венчала за Србин со кој има и дете. Со оглед на тоа дека нејзиниот сопруг е со потекло од Србија, […]

Сцена

Пејачката Неда Украден и во осмата деценија од животот не се откажува од позирање во бикини

Пејачката Неда Украден, која го прослави својот седумдесетти роденден пред нешто помалку од еден месец и со тоа влезе во осмата деценија од животот, покажува дека годините се само бројка […]

Сцена

Пријовиќ по градник шета низ улиците на Белград

Снаата на Лепа Брена, пејачката Александра Живојиновиќ, која нам ни е попозната како Александра Пријовиќ, со нејзиното последно стилско издание остави голем впечаток. Пејачката беше гостинка во една радио станица, […]

Сцена

Јована Јоксимовиќ и Срѓан добија отказ, нема да ви се верува која е причината !

По неколкудневно молчење, челниците на Првата телевизија конечно се обратија и со официјалното соопштение во кое навеле дека го раскинуваат договорот со Јована Јоксимовиќ и Срѓан Предојевиќ поради непочитување на […]

Сцена

Како се прават 3 милиони лајкови за 12 часа? Прашајте ја Џеј Ло

Пејачката и актерка Џенифер Лопез позираше во бикини и го „запали“ Instagram. Латино ѕвездата го покажа совршено вајаното тело и за 12 часа собра 3 милиони лајкови. Нејзината одлична физичка […]