Мајк Тајсон откри шокантни информации за актерот Бред Пит

Loading...

Поранешниот светски шампион во професионален бокс во апсолутна категорија неповторливиот Мајк Тајсон во едно интервју откри интересни детали поврзани со славниот актер Бред Пит и неговата поранешна сопруга актерката Робин Гивенс.
Тајсон во својата книга напиша дека пред 20 години  кога го фатил дрогираниот Бред Пит во кревет со својата тогашна жена Робин Гивенс , холивудскиот заводник го молел да не го тепа.
„Кога ме виде веднаш пребледе . Беше јасно дека е на некоја дрога  и почна да ме моли да не го удирам“ , напиша Тајсон во своите мемоари.
Мајк Тајсон и Робин Гивенс беа во брак само една година од 1988 до 1989 година . Актерката по разводот со тајсон , имаше кратка врска со Бред Пит.Тајсон во својата книга напиша дека пред 20 години  кога го фатил дрогираниот Бред Пит во кревет со својата тогашна жена Робин Гивенс , холиву

loading...
Loading...