Мајката на Бела и Џиџи Хадид има 53 години, а изгледа неверојатно секси

Нејзините ќерки Џиџи и Бела Хадид, се најпознатите манекенки на денешницата, но Јоланда Хадид им е опасна конкуренција.Таа е исто така поранешна менкенка, која сега има 53 години и на Инстаграм објавува фотографии.

Многумина коментирале дека мама Хадид може да им се придружи на ќерките на модните писти.

 Таа е исто така поранешна менкенка, која сега има 53 години и на Инстаграм објавува фотографии.

Пронајдете не на следниве мрежи: