Маријана и Илија повторно ја воодушевија јавноста со својот настап

На четвртото издание на атрактивното шоу „Танц со sвездите“, Маријана и Илија повторно ја оставија публиката без здив. Тие танцува танго и се покажаа во одлично издание. Убави и насмеани како и секогаш ја фасцинираа публиката со својте движења на подиумот во студиото на МРТВ. 
Според нашето мислење, а и според пошироката јавност тие важат за фаворити и ја имаат целата наша подршка. Доколку и вие сакате да ја поддржите оваа танцова двојка тоа можете да го направите со испраќање на смс на 147 99 со содржина 08.  
Цената на пораката е 11.8 денари со вклучен ДДВ.
Средствата од собраните пораки ќе бидат наменети за хумантирани цели.
Доколку сеуште не сте фан на Маријана Станојковска тоа можете да го направите на следниот (линк), а ако сакате да го следите нејзиниот Фејсбук профил и нејзината работа  кликнете на следниот (линк).На четвртото издание на атрактивното шоу „Танц со sвездите“, Маријана и Илија повторно ја оставија публика

Пронајдете не на следниве мрежи: