Мерилин колабира на сцена

Loading...

Откако неодамна го повреди своето уво во масовна тепачка во Швајцарија, контравезниот Мерилин Менсон повторно низ медиумите. Имено,  пејачот колабирал на својот концерт додека го изведувал  хитот “Beautiful People”. Членовите на бендот најпрво мислеле дека тоа е дел од изведбата но откако тој подолго време останал да лежи, побрзале да му помогнат. Се смета дека пејачот бил болен од грип но и покрај се тој планира да продолжи со турнејата.
Погледнете го видеото  како тој се тетерави, нагло прекинува со пеењето и колабира.Откако неодамна го повреди своето уво во масовна тепачка во Швајцарија, контравезниот Мерилин Менсон повторно низ меди

loading...