Метална ограда усмрти 3 годишно девојче

Loading...

Три годишното дете П.Т. настрадало вчера околу 16 часот, кога врз него паднала метална ограда пред една куќа во Србија.
 Трагедијата се случила пред куќата каде детето си играло, а полицијата прави увид на местото, кој треба да ги покаже околностите за несреќата.
Брзата помош брзо реагирала и го однела момчето во болница. Но детето, за жал им подлегнало на повредите.Трагедијата се случила пред куќата каде детето си играло, а полицијата прави увид на местото, кој треба да ги покаже околностите за несреќата.

loading...
Loading...