Му беа потребни само 2 секунди да ги воодушеви сите! НЕВЕРОЈАТЕН Е!

Ова преслатко детенце по име Натан се пријавило на популарното филипинско ТВ шоу “The Voice Kids” каде со својот неверојатен перформанс ги воодушеви сите присутни.Детето го пееше големиот хит од 80-те со името “Don’t stop believing” и во рекорден рок „ги натера“ сите од жирито да го притиснат црвеното копче за поминување.
Погледнете ја оваа  неверојатна изведба на малиот Натан.

 
Детето го пееше големиот хит од 80-те со името “Don’t stop believing” и во рекорден рок „ги натера“ сите од жирито да

Пронајдете не на следниве мрежи: