Најдобрата актерка од филмовите за возрасни:Последната книга ја прочитав пред 600 „алати“

Loading...

Аса Акира(27), неодамна е прогласена за најдобра порно актерка на сајтот „The Sex Awards“.Американката со јапонско потекло освои уште едно големо признание за својата напорна работа во над 300 акциски „остварувања“.
За време на богатата кариера Аса добила награди за најдобра тројка, дупла пенетрација, анален секс…
Аса Акира која е родена 1986 година во Њујорк веднаш после средно училиште почнала да работи како „домина“ за избрана клиентела, а во светот на порно индустријата влегува благодарение на порно ѕвездата од постарата генерација, Џина Лин.
На својот Твитер профил порно актерката неодамна се пофалила дека ја добила новата книга за Бриџит Џоунс, што го прокоментирала со следниве зборови: “Претходната книга ја прочитав кога имав 15 години…тоа беше пред 600 пениси!“Американката со јапонско потекло освои уште едно големо признание за својата напорна работа во над 300 акциски „остварувања“.
З

loading...
Loading...