Наоми Кемпбел повеќе не го сака рускиот тајкун

Loading...

Западните медиуми јавуваат дека поради деловните обврски Наоми (42) и Владимир (50) се помалку се гледале што предизвикало проблеми во врската. Двојката последен пат заедно, е “фатена” во Мајами во февруари оваа година.
Иако одлично се согласуваат кога работата е во прашање, бидејќи Наоми неговите хотели низ целиот свет, со своите познаници ги претвори во најлуксузните летувалишта, сепак во љубовта не им цутат рози, бидејќи убавицата не сака да се посвети само на неговиот бизнис.
Наоми во моментот подготвува реално шоу “Лице”, додека Владимир папараците го фотографираа со непозната русокоса …
Официјално, никој ништо не коментира, а западните медиуми јавуваат дека оваа приказна ќе има расплет на 22 мај, кога Наоми ќе го слави 43-тиот роденден.Западните медиуми јавуваат дека поради деловните обврски Наоми (42) и Владимир (50) се помалку се гледале што предизви

loading...
Loading...