Напиток за намалување на тежината на Др.Оз

Loading...

Добро познатиот доктор Dr.Oz секогаш ги има најдобрите совети за своите пациенти. Многу од нив се поврзани со намалување на тежината и одржување на витката линија на телото. За таа цел Др. Оз препорачува еден свеж и здрав напиток со кој ќе се ослободите од вишокот на килограми. Она што ви е потребно е:
1 исцеден грејпфрут
2 супени лажици јаболков оцет
1 кафена лажичка цимет

Сето ова добро промешајте го и пијте го пред секој оброк, 3 пати неделно. Придржувајте се кон советот на овој прочуен доктор и со сигурност ќе ги видите  резултатите.Добро познатиот доктор Dr.Oz секогаш ги има најдобрите совети за своите пациенти. Многу од нив се пов

loading...
Loading...