Неделен хороскоп за 09.09.2013-15.09.2013

Loading...

Неделен хороскоп!Овен
Патувањето кое одамна го планиравте конечно ќе ви биде на дофат. Важно е добро да се организирате. Од среда ве очекуваат интресни случувања. Четврток ве очекува парична добивка. Од петок поведете сметка за имунитетот и за здравјето, ќе бидете изложени на стрес и постојано брзање, па ќе заборавите на здравјето.
Бик
Каква и одлуча да донесете во понеделник ќе имате целосна подршка од вашите соработници. Конечно ќе ги видите резултатите кои одамна ги очекувате па ова ќе биде причина за славење. Во четврток ве очекува конфликт со некој шеф. Бидете мудри и премолчете. Во сабота некој ќе побара помош од вас.
Близнаци
Оваа недела уште не почетокот ќе имате немир и ќе имате чувство дека нешто ќе ви се случи- но немате причина за тоа. Се е во најдобар ред. Во вторник ве очекува материјална добивка. Можна е добивка од игра на среќа. Среда ќе поминие лошо на работното место. Во петок ќе имате пад на концентрацијата.
Повеќе на TZM.MKОвен
Патувањето кое одамна го планиравте конечно ќе ви биде на дофат. Важно е добро да се организирате. Од среда ве очекув

loading...
Loading...