Нејзините фотографии се шок на годината – Ким повторно прави скандал!

Loading...

Пред неколку месеци Ким Кардашијан објави фотографии кои предизвикале скандал. На фотографиите споделени на нејзиниот Инстаграм профил, таа го покажа својот огромен задник. Во тој момент таа изгуби илјадници следбеници на социјалните мрежи. После тој скандал, Ким приредува нов шок.Ријалити ѕвездата беше уловена од фотоапаратите на папараците, на една од плажите на Флорида заедно со својата пријателка. Како и секогаш, Ким носи навистина смел костим за капење – танга купач кој ги надмина сите досегашни изданија за на плажа.  
Во овој модел на костим за капење нејзините облини воопшто не се импресионирачки, а посебно грд впечаток остава и нејзината сива коса.

 
 Ријалити ѕвездата беше уловена од фотоапаратите на папараците, на една од плажите на Флорида заедно со својата пријателка. Како и секогаш, Ки

loading...