Нема да ја познаете: Погледнете како изгледала Јелена Розга пред 12 години

Хрватската пејачка која е позната по својот сексапилен изглед по кој мажите лудуваат некогаш изгледала многу поразлична и срамежлива.Имено пејачката Јелена Розга која неодамна ја раскина свршувачката со својот вереник Стјепан, а набрзо по тоа таа откри и дека е болна.
-Пред крајот на 2006 година почувствував промена на своето тело, многу се заморував, загубив многу килограми и имав голем проблем со кожата. Тоа беше во периодот кога мојот живот се смени и заминав од групата „Магазин“. Одлучив да се прегледам и дијагностицирано ми е хипертиреоза, вели Розга за медиумите.
Инаку Розга за време на својот прв настап имала само 17 години, а фановите по оваа снимка велат и дека таа многу се променила, погледнете.
Имено пејачката Јелена Розга која неодамна ја раскина свршувачката со својот вереник Стјепан, а набрзо по тоа таа откри и дека е болна.
-Пр

Пронајдете не на следниве мрежи: