Ненадејно починал таткото на славна актерка: Таа е потполно уништена од трагичната случка!

Loading...

Ќерката е во длабока болка и тага. Славната актерка и добитничка на Оскар тешко ја поднела денешнта ненадејна смрт на својот татко.„Никол Кидман (47) е потполно уништена по смртта на својот татко др. Ентони Кидман, кој денес ненадејно починал“, рекол извор близок на актерката.
Оскаровката била во Нешвил кога ја слушнала тажната вест.
„Потполно е вон себе“, нaвел изворот, кој вели дека сепак голема поддршка и пружа нејзиниот сопруг Кеит Урбан, кој ги откажал сите планирани активности за да биде покрај сопругата во вакви тешки моменти.„Никол Кидман (47) е потполно уништена по смртта на својот татко др. Ентони Кидман, кој денес ненадејно починал“, рекол извор близок на

loading...
Loading...