НЕВЕРОЈАТНА СООБРАЌАЈКА: 15 лица повредени!

15 лица повредени!15 луѓе се повредени во судир на автобуси кој пред еден  час се случил во центарот на Белград, јавуваат српските медиуми. Сите повредени се префрлени во болница. 
До несреќата дошло кога минибус на српската компанија Ласта, удрил одзади во голем автобус на истата компанија, кој потоа се одбил од трет автобус.
Повеќе информации очекуваме наскоро!
 15 луѓе се повредени во судир на автобуси кој пред еден  час се случил во центарот на Белград, јавуваат српските медиуми. Сите повредени

Пронајдете не на следниве мрежи: